
Браслет жіночий на руку з камінчиками
250 ₴
- Готово к отправке
+380 (99) 323-15-47
- +380 (63) 276-35-59
- +380 (50) 520-26-10
- +380 (96) 015-29-96
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Браслет на руку
Стильний, жіночий браслет на руку, м'який, інкрустований камінчиками сінтетичного цирконію. Браслет, який довершить ваш ідеальний образ та настрій.
Браслет з нержавіючої сталі, покриття родій, дуже практично, не викликає алергіі, не темніе, не боїться води. Сучасний, вишуканий дизайн, який достатьно узнаваем
Довжина 17 см + 4 см, ширина 0,4 см, товшина 0,2 см
Повний асортимент браслетів можна переглянути в групі Стильна біжутерія
В нашому магазині є великий асортимент аксесуарів для волосся, самих модних моделей шкарпеток, та жіночої білизни
Оплата та доставка
Форми оплати можливі наступні: 1) повна оплата на сайті Пром оплата; 2) мінімальна передплата 150 грн; 3) повна оплата по реквізитах
Замовлення, оплачені до 15 години, відправляються в той же день; замовлення, оплачені після, вказанного часу, відправляються наступного дня. Доставка по всій територіі України - Новою поштою, Укрпоштою, Точки видачи Розетка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion Jewelry |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Мягкий |
| Пол | Женский |
| Материал | Медицинская сталь |
| Покрытие | Родий |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Камни вставки | Циркон |
| Размер браслета (см) | 17 |
| Длина | 17 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Вес | 4.8 г |
| Состояние | Новое |
| Тематика рисунка/формы | Фразы/слова, Буквы |
| Замок | Карабин |
| Цвет | Серебристый |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет и оттенок | Золотистый |
- Цена: 250 ₴



