-10%


Браслет жіночій на руку, позолота 18к
250 ₴
225 ₴
- Готово к отправке
+380 (99) 323-15-47
- +380 (63) 276-35-59
- +380 (50) 520-26-10
- +380 (96) 015-29-96
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Красивий жіночій браслет на руку, достатьньо об'ємний, має ефектний вигляд. Покриття позолота 18к, не викликає алергійних реакцій, не темніє, не боїться води. Чудова альтернатива дорогим ювелірним прикрасам
Довжина 20 см, ширина 5 мм
Повний асортимент ювелірної біжутеріі можна подивитись на сайті Vmstore.com.ua
В нашому магазині є великій вибір аксесуарів для волосся
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XUPING |
| Ширина | 4 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 200 мм |
| Материал | Медицинская сталь |
| Тип | На руку |
| Пол | Женский |
| Тип браслета | Мягкий |
| Замок | Карабин |
| Толщина | 4 мм |
| Цвет | Золотистый |
| Покрытие | Золото |
| Состояние | Новое |
| Размер браслета (см) | 20 |
| Пользовательские характеристики | |
| материал | коттон |
| модель | шорты |
| Цвет и оттенок | Золотой |
- Цена: 225 ₴


