-10%


Жіночій класичний браслет на руку, позолота 18к
280 ₴
252 ₴
- Готово к отправке
+380 (99) 323-15-47
- +380 (63) 276-35-59
- +380 (50) 520-26-10
- +380 (96) 015-29-96
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Красивий, класичний жіночій браслет на руку. В цієї моделі одне звено можна зняти, і довжина буде меньша на розмір. Покриття позолота 18к, інкрустація цирконій, не викликає алергійних реакцій, не темніє, не боїться води. Чудова альтернатива дорогим ювелірним прикрасам
Довжина 18 см, ширина 0,6 см, диаметр камінчика 1 см
Повний асортимент ювелірної біжутеріі можна подивитись на сайті Vmstore.com.ua
В нашому магазині є великій вибір аксесуарів для волосся
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 13.8 г |
| Производитель | XUPING |
| Ширина | 6 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 180 мм |
| Материал | Медицинская сталь |
| Тип | На руку |
| Пол | Женский |
| Тип браслета | Мягкий |
| Замок | Карабин |
| Толщина | 6 мм |
| Цвет | Золотистый |
| Покрытие | Золото |
| Состояние | Новое |
| Камни вставки | Циркон |
| Размер браслета (см) | 18 |
| Пользовательские характеристики | |
| материал | коттон |
| модель | шорты |
| Цвет и оттенок | Золотой |
- Цена: 252 ₴




