-10%


Браслет жіночій на руку, подвійний ланцюжок, з підвісками, родій
250 ₴
225 ₴
- В наличии
+380 (99) 323-15-47
- +380 (63) 276-35-59
- +380 (50) 520-26-10
- +380 (96) 015-29-96
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Красивий жіночій браслет на руку, подвійний ланцюжок з підвісками. Покриття родій, не викликає алергійних реакцій, не темніє, не боїться води. Чудова альтернатива дорогим ювелірним прикрасам
Довжина 18 см+ 3 см для регулювання довжини, ширина 1 см, диаметр великой підвіски 1,5 см
Повний асортимент ювелірної біжутеріі можна подивитись на сайті Vmstore.com.ua
В нашому магазині є великій вибір аксесуарів для волосся
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 11.2 г |
| Производитель | XUPING |
| Ширина | 10 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 180 мм |
| Материал | Медицинская сталь |
| Тип | На руку |
| Пол | Женский |
| Тип браслета | Мягкий |
| Замок | Карабин |
| Толщина | 10 мм |
| Цвет | Серебристый |
| Покрытие | Родий |
| Состояние | Новое |
| Размер браслета (см) | 18 |
| Пользовательские характеристики | |
| материал | коттон |
| модель | шорты |
| Цвет и оттенок | Золотой |
- Цена: 225 ₴



