
Каблучка жіноча картье лав, медична сталь, цвях, з камінчиками, розмір 19
180 ₴
- Готово к отправке
+380 (99) 323-15-47
- +380 (63) 276-35-59
- +380 (50) 520-26-10
- +380 (96) 015-29-96
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кільце Love
Сучасна, модна каблучка дизайн в стилі картьє Love, з 3 камінчиками. Проста, делікатна модель, яка підходить на кожен день.
Медична сталь - яка дуже якісна, та зручна в використанні, не викликає алергійних реакцій, не темніє, та не боїться води
Розміри:
9(19) внутрішній диаметр 19 мм, ширина 5 мм

Повний асортимент каблучок можна переглянути в групі Стильна біжутерія
Також є великий вибір аксесуарів для волосся , самих модних моделей шкарпеток та жіночої білизни
Оплата та доставка
Форми оплати можливі наступні: 1) повна оплата на сайті Пром Оплата; 2) мінімальна передплата 150 грн; 3) повна оплата по реквізитах
Замовлення, оплачені до 15 години, відправляються в той же день; замовлення, оплачені після, вказаної години, відправляються наступного дня. Доставка по всій теріторіі України - Новою поштою, Укрпоштою, Точки видачи Розетка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion Jewelry |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Размер кольца | 19 |
| Материал | Медицинская сталь |
| Камни вставки | Циркон |
| Форма камня | Круг |
| Количество камней | 3 шт |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Ширина | 5 мм |
| Высота | 1 мм |
| Толщина | 1 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет металла | Золотой |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет и оттенок | Золотистый |
- Цена: 180 ₴






