
Крабик для волос белый цветок
195 ₴
- Готово к отправке
- +380 (63) 276-35-59
- +380 (50) 520-26-10
- +380 (96) 015-29-96
Крабик для волос
Большой, красивый, удобный крабик для волос. Заколка-крабик с большим красивым цветком розы, из текстиля. Этот краб эргономичной формы - зубчики полукругом, благодаря чему хорошо садится и не давит по голове.
Длина крабика 12,5 см, высота 5 см, ширина 2,5 см, диаметр розы 8 см

Повний асортимент крабів, обручей, резинок та тп. можна подивитися в групі Аксесуари для волосся, також є широкий вибір самих модних моделей шкарпеток та жіночої білизни
В нашому магазині є великий вибір стильной біжутеріі брендовой та класичної, робите приємно собі, та своїм близьким
Оплата и доставка
Форми оплати можливі наступні: 1) повна оплата на сайті Пром оплата; 2) мінімальна передплата 150 грн; 3) повна оплата по реквізитах
Замовлення, оплачені до 15 години, відправляються у той же день, замовлення оплачені пізніше, вказанного часу, відправляються наступного дня. Доставка по всій територіі України Новою поштою, Укрпоштою, Точки видачи Розетка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion Jewelry |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Заколка-краб |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Отделка и украшения | Аппликация, Цветы из ткани |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Длина | 125 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Диаметр | 80 мм |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямая |
| Назначение | Для женщин |
- Цена: 195 ₴






