-10%


Ланцюжок жіночій плетіння канат, 0,3 см ширина, довжина 45 см
280 ₴
252 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3785
+380 (99) 323-15-47
- +380 (63) 276-35-59
- +380 (50) 520-26-10
- +380 (96) 015-29-96
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ланцюжок жіночий канат
Красивий жіночий ланцюжок, популярне плетіння канат, який має виразний вигляд на шиї й досить міцний завдяки своєму плетінню.
Матеріал, із якого виготовлені наші вироби — це високоякісна сталь, яка покрита 18 каратів золото, не викликає алергічних реакцій, не фарбує шкіру!
Довжина ланцюжка 45 см, ширина 0,3 см

Повний асортимент ланцюжок можна подивитися в групі Стильна біжутерія, а також можна підібрати кулончики або хрестики.
Оплата та доставка
Форми оплати можливі наступні: 1) повна оплата на сайті — Пром оплата; 2) мінімальна передплата 150 грн; 3) повна оплата за реквізитами.
Замовлення, оплачені до 15 годин, відправляються того ж дня; замовлення, оплачені пізніше, вказанного часу, відправляютьяс на наступний день Доставка всією територією України — Новою поштою, Укрпоштою, Точки видачи Розетка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xuping Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Ланцюжок |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Золото |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 7.9 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Медична сталь |
| Склад набору | Ланцюжок, Кулон |
| матеріал | коттон |
| модель | шорти |
| Колір і відтінок | Срібло |
- Ціна: 252 ₴




