
Ланцюжок жіночій широкий Xuping, ширина 0,6 см, довжина 50 см
450 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2552
+380 (99) 323-15-47
- +380 (63) 276-35-59
- +380 (50) 520-26-10
- +380 (96) 015-29-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ланцюжок жіночий широкий
Широкий, жіночий ланцюжок, панцирне плетіння, такий ланцюжок має виразний вигляд як самостійна прикраса, так і з кулонами.
Матеріал, із якого виготовлені наші вироби — це високоякісна сталь, яка покрита 18 каратів золото, не викликає алергічних реакцій, не фарбує шкіру!
Довжина ланцюжка 50 см, ширина 0,6 см

Повний асортимент ланцюжок можна подивитися в групі Стильна біжутерія, а також можна підібрати кулончики або хрестики.
Оплата та доставка
Форми оплати можливі наступніі: 1) повна оплата на сайті — Пром оплата; 2) мінімальна передплата 150 грн; 3) повна оплата за реквізитами.
Замовлення, оплачені до 15 годин, відправляються того ж дня; замовлення, оплачені пізніше, вказанного часу, відправляються на наступний день Доставка всією територією України — Новою поштою, Укрпоштою, Точки видачи Розетка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xuping Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Ланцюжок |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Золото |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 29.6 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Медична сталь |
| Склад набору | Ланцюжок, Кулон |
| матеріал | коттон |
| модель | шорти |
| Колір і відтінок | Срібло |
- Ціна: 450 ₴




