
Маленький крабик для волосся зі стразами, сріблястий метал
150 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 323-15-47
- +380 (63) 276-35-59
- +380 (50) 520-26-10
- +380 (96) 015-29-96
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький крабик для волосся
Мінікрабик, який ідеально підійде для неслухняних пасом волосся. Шпилька металева прикрашена яскравими стразами.
Діаметр квітки 2,5 см, ширина 1,5 см, довжина зубчиків 2 см

Повний асортимент крабів, обручів, гумок та тп. можна подивитися в групі Аксесуарі для волосся, також є широкий вибір самих модних моделей шкарпеток та жіночої білизни
В нашому магазині є великий вибір стильной біжутеріі брендовой та класичної, робите приємно собі, та своїм близьким
Оплата та доставка
Форми оплати можливі наступні: 1) повна оплата на сайті Пром оплата; 2) мінімальна передплата 150 грн; 3) повна оплата по реквізитах
Замовлення, оплачені до 15 години, відправляються у той же день, замовлення оплачені пізніше, вказанного часу, відправляються наступного дня. Достаавка по всій територіі України Новою поштою, Укрпоштою, Точки видачи Розетка, Міст Експрес.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Заколка–краб |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сріблястий |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Форма | Пряма |
| Призначення | Універсальний |
- Ціна: 150 ₴






