
Браслет жіночий на руку в стилі Хермес
380 ₴
342 ₴
- Готово до відправки
- +380 (63) 276-35-59
- +380 (50) 520-26-10
- +380 (96) 015-29-96
Браслет жіночий на руку
Дуже гарний, трендовий браслет на руку. Браслетик ланцюжок з виразним плетінням під Hermes та основний елемент інкрустований росипом цирконію.
Підходить як на кожен день, так і для святкових виходів.
Довжина браслета 16 см + 2 см, товшина ланцюжка 0,2 см
Матеріал — нержавіюча сталь, покриття родій - не викликає алергійних реакцій, не фарбує шкіру.

Повний асортимент браслетів, ланцюжок, сережек і тд. можна подивитися в групі Стильна біжутерія, також є широкий вибір наймодніших моделей шкарпетокі найнеобхіднішого жіночої білизни
В нашому магазині є великий асортимент аксесуарів для волосся
Оплата та доставка
Форми оплати можливі настурні: 1) повна оплата на сайті Пром Оплатою; 2) мінімальна передплата 150 грн; 3) повна оплата за реквізитами.
Замовлення, оплачені до 15 годин, відправляються того ж дня; замовлення, оплачені, пізніше, вказанного часу, відправляються наступного дня.
Доставка по всій території України — Новою поштою, Укрпошта, Точки видавання Розетка, Міст Експрес.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Родій |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Камені вставки | Циркон |
| Розмір браслета (см) | 16 |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 9.8 г |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Знаки, Орнамент, Символи, Абстракція |
| Замок | Карабін |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість у наборі | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
- Ціна: 342 ₴





