
Браслет жіночий жорсткий на руку в стилі Месіка, лимонний відтінок
495 ₴
445,50 ₴
- Готово до відправки
- +380 (63) 276-35-59
- +380 (50) 520-26-10
- +380 (96) 015-29-96
Браслет жіночий на руку
Роскішний, жіночий браслет на руку, жорсткої форми. Браслетик під новий тренд Мессіка, підкреслюючий вишуканість вашого смаку та стиль.
Підходить як на кожен день, так і для святкових виходів.
Диаметр браслета 6 см, ширина 0,6 см, підходить на обхват зап'ясття до 15 см
Матеріал — нержавіюча сталь лимонного відтінку - не викликає алергійних реакцій, не фарбує шкіру.


Повний асортимент браслетів, ланцюжок, сережек і тд. можна подивитися в групі Стильна біжутерія, також є широкий вибір наймодніших моделей шкарпетокі найнеобхіднішого жіночої білизни
В нашому магазині є великий асортимент аксесуарів для волосся
Оплата та доставка
Форми оплати можливі наступні: 1) повна оплата на сайті Пром Оплатою; 2) мінімальна передплата 150 грн; 3) повна оплата за реквізитами.
Замовлення, оплачені до 15 годин, відправляються того ж дня; замовлення, оплачені, пізніше, вказанного часу, відправляються наступного дня.
Доставка по всій території України — Новою поштою, Укрпошта, Точки видавання Розетка, Міст Експрес.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Жорсткий, Замкнуте |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Камені вставки | Циркон |
| Розмір браслета (см) | 16 |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 15.6 г |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Орнамент |
| Замок | Складний |
| Колір | Золотистий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість у наборі | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Лимонне золото |
- Ціна: 445,50 ₴







